MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8895341
nr 889 5341
Sekretär
längd: 93, djup: 43, höjd: 102
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 april 2014
kl 19:24:59
600 kr
500 kr
700 kr